قیمت کرکره معمولی با توجه با فاکتورهای متفاوتی بیان می شود کرکره معمولی معمولا از آلومینیوم ساخته می ود رفته رفته کرکره های معمولی جای خود را به کرکره برقی داده اند به همین دلیل قیمت کرکره معمولی با افت شدید قیمت مواجه شد از عومل مهم که میتواند در قیمت کرکره معمولی تاثیر گذار باشد میتوان به :

عرض کرکره معمولی

طول کرکره معمولی

قیمت کرکره معمولی

کرکره معمولی دارای معایب زیادی می باشد که همین معیاب باعث شده که رفته رفته جای خود را به کرکره برقی دهد از مهمترین معایب کرکره معمولی که باعث شده قیمت کرکره معمولی با افت مواجه شود میتوان به :

امنیت پایین :این کرکره ها با توجه به اینکه با دو یا چند قفل بسته می شود و قفل ها به سادگی قابل دسترسی می باشند میتوان گفت دارای امنیت پایین می باشد اما کرکره برقی دارای تجهزیات پیشرفته ای برای ایجاد امنیت می باشد .

 

کرکره معمولی دارای عمر کمی می باشد :کرکره معمولی به دلیل اینکه تعداد قطعات کمی دارد و بار زیادی روی قطعات می باشد عمر کمتری نسبت به کرکره برقی دارد شاید یکی از مهمترین دلیل اقت قیمت کرکره معمولی این باشد .

 

کرکره معمولی در صورت خراب شدن نیاز به تعمیرکار و تخصص می باشد :در صورتی که کرکره معمولی به هر دلیلی خربا شود مثلا فنر آن دچار مشکل شود نیازمند این است که حتما بک فرد متخصص به کرکره به محل مراجعه و کرکره را تعمیر کند .

 

کرکره معمولی با تغییر آب و هوا دچار دگرگونی می شود و معمولا کمی از کیفیت آنها کاسته می شود اما کرکره برقی در هر شرایطی و در هر آب و هوایی قابل استفاده می باشد و تغییرات جوی نمیتواند روی کیفیت این نوع از کرکره های تاثیر گذار باشد.

خیلی از دلایل دیگر وجود دارد که باعث شده قیمت کرکره معمولی به شدت افت داشته باشد در صورت نیاز به کرکره معمولی و همچنین قیمت کرکره معمولی میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید.